Archive for marts, 2016

Tiks pārtraukta ūdens padeve

Ceturtdiena, marts 10th, 2016

Ūdens vada avārijas dēļ 10.martā līdz plkst. 15:00 tiks pārtraukta ūdens padeve ēkām Vidrižu ielā 22a un 22b, kā arī Dārza, Dzeņu, Cīruļu, Strazdu, Lakstīgalu, Sīļu un Krūmu ielā.

Mainījies siltuma tarifs

Pirmdiena, marts 7th, 2016

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) februāra vidū apstiprināja jaunus siltumapgādes pakalpojumu tarifus SIA „Saulkrastu komunālserviss” (SKS).
Sākot ar šī gada aprīli, iedzīvotājiem siltumenerģijas gala tarifs būs 69,98 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa Tas ir par 5,65 eiro augstāks nekā bija iepriekš.
Izvērtējot tarifu projektu un tarifu veidojošo izmaksu pamatojumu, SPRK secināja, ka tarifu projekts ir pamatots un aprēķināts tādā apmērā, lai segtu siltumenerģijas apgādes pakalpojumus atbilstoši faktiskajām izmaksām.
Apstiprinātais gala tarifs sastāv no 1) siltumenerģijas ražošanas tarifa – 51,74 eiro par MWh,2) siltumenerģijas pārvades un sadales tarifa – 15,51 eiro par MWh, 3)siltumenerģijas tirdzniecības tarifa – 2,73 eiro par MWh.
SKS siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu projektu SPRK iesniedza 2015. gada septembra beigās. Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli, SPRK pagājušā gada oktobra beigās rīkoja uzklausīšanas sanāksmi par iesniegto tarifu projektu, kurā piedalījās SKS pārstāvji un siltumenerģijas apgādes pakalpojumu lietotāji. Uzklausīšanas sanāksmes laikā priekšlikumi par tarifu projektu netika izteikti.