Archive for jūlijs, 2018

Turpināsies kanalizācijas tīklu apsekošanas darbi

Otrdiena, jūlijs 17th, 2018

SIA “Saulkrastu komunālserviss” informē, ka līdz jūlija beigām turpināsies kanalizācijas tīklu apsekošanas darbi. Kā jau iepriekš tika ziņots, lai veiktu pārbaudi un konstatētu iespējamos nesaskaņotos lietus ūdens pieslēgumus un kanalizācijas bojājumus centralizētajiem pilsētas kanalizācijas tīkliem, Saulkrastu pilsētas teritorijā notika sadzīves kanalizācijas tīklu apsekošana ar dūmu metodi.
Vēlreiz vēršam uzmanību, ka kanalizācijas tīklos ievadītie dūmi nerada bojājumus apkārtējai videi, kā arī nekaitē iedzīvotāju veselībai un drošībai.

Jautājumu gadījumā zvanīt SIA “Saulkrastu komunālserviss” Ūdens apgādes nodaļas vadītājam Jānim Kaprano pa tālr. 28638505.

Pabeigti kanalizācijas tīklu remontdarbi

Ceturtdiena, jūlijs 12th, 2018

Pārbaudot kanalizācijas tīklu darbību, 2017. gada sākumā kanalizācijas pieslēgumā pie ēkas Raiņa ielā 7 tika konstatēti bojājumi. Izvērtējot remontdarbu apjomu un sarežģītību, tie tika sadalīti divās kārtās.
Pagājušā gada rudenī tika pabeigti kanalizācijas tīklu remontdarbu pirmā kārta, šķērsojot pilsētas galveno maģistrāli Ainažu ielas posmā starp Smilšu un Raiņa ielām.
Savukārt šī gada jūnijā tika pabeigta remontdarbu otrā kārta, kas aizkavējās inženiertīklu tehniskās koncentrācijas un augstā gruntsūdeņu dēļ. Labiekārtošanas darbus pēc kanalizācijas tīklu remontdarbiem daļēji pabeigs šī gada jūlijā, atjaunojot trotuāra bruģa segumu blakus autostāvvietai pie ēkas Raiņa ielā 7. Labiekārtošana pilnībā tiks pabeigta kopā ar ēkas renovācijas darbiem.

Veiks kanalizācijas tīklu apsekošanas darbus

Otrdiena, jūlijs 10th, 2018

Lai veiktu pārbaudi un konstatētu iespējamos nesaskaņotos lietus ūdens pieslēgumus un kanalizācijas bojājumus centralizētajiem pilsētas kanalizācijas tīkliem, SIA “Saulkrastu komālserviss” šī gada 11. un 12. jūlijā Saulkrastu pilsētas teritorijā veiks sadzīves kanalizācijas tīklu apsekošanu ar dūmu metodi.
Kanalizācijas tīklos ievadītie dūmi neradīs bojājumus apkārtējai videi, kā arī nekaitēs iedzīvotāju veselībai un drošībai. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests ir informēts par plānotajām pārbaudēm.
Jautājumu gadījumā zvanīt SIA “Saulkrastu komunālserviss” Ūdens apgādes nodaļas vadītājam Jānim Kaprano pa tālr. 28638505.