Archive for septembris, 2018

Veiks kanalizācijas avārijas remontdarbus Ainažu ielā

Pirmdiena, septembris 17th, 2018

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Saulkrastu komunālserviss” no š.g. 18. septembra līdz 28.septembrim plāno veikt kanalizācijas avārijas remontdarbus posmā no Ainažu iela 8 līdz Skolas iela 8. Darbu laikā autosatiksme ielas braucamajā daļas netiks traucēta, savukārt gājēju kustība daļēji tiks ierobežota.

Ūdenssaimniecības darbi norit vairākos posmos

Pirmdiena, septembris 10th, 2018

Kā jau iepriekš ziņots, pašvaldībā notiek ūdens saimniecības pakalpojumu attīstības projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Saulkrastos, II kārta” (projekta Nr. 5.3.1.0/17/I/019) ūdensvada un kanalizācijas sistēmas izbūves darbi, kas ietver 7 posmus.
Pašlaik darbi turpinās 2. un 4. posmā. 2. posmā tie notiek Upes, Pērļu, Duntes ielā, kā arī Jūras un Meža prospektā. Tuvākajā laikā darbi tiks uzsākti Melnsila, Irbenāju, Rītupes un Bebru ielā. Savukārt 4. posmā darbi turpinās Lašu, Pabažu, Tīklu, kā arī Kāpu, Kadiķu, Kaiju un Inčupes ielā.
Tuvākajā laikā darbi tiks uzsākti 1. posmā – Amatnieku, Jomas, Zvaigžņu, Jaunā un Liepu ielā. Darbu laikā tiek veikta ūdensapgādes un kanalizācijas centralizēto tīklu un atzaru izbūve, aku izvietošana, kanalizācijas sūkņu staciju uzstādīšana. Viens no svarīgākajiem darbiem ir pieslēgumu atzaru izbūve līdz īpašumiem. Lai pieslēgtu īpašumu vienotam ūdenssaimniecības tīklam, tehniskos dokumentus varēs iesniegt no nākamā gada pavasara – par to iedzīvotāji tiks informēti atsevišķi.
Vēršam uzmanību: pieslēdzoties esošajiem ūdensapgādes un kanalizācijas tīkliem, darbus drīkst veikt pats īpašnieks vai īpašnieka izvēlēts darbu veicējs! Būvdarbu izmaksas ir atkarīgas no tā, kur īpašumam jāierīko pieslēgums, kur uz ielas atrodas centralizēto tīklu atrašanās vieta un kāds ir apkārtnes reljefs, savukārt kanalizācijas gadījumā – vai darbosies pašteces, vai būs jāizbūvē spiedvads.

LV_ID_EU_logo_ansamblis_KF_RGB 60