Archive for februāris, 2019

Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstības projektā darbi atsāksies pavasarī

Pirmdiena, februāris 11th, 2019

Šobrīd līdz pavasarim ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstības projektā „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Saulkrastos, II kārta” (projekta Nr. 5.3.1.0/17/I/019) ir tehnoloģiskais pārtraukums. Darbus plānots atsākt pavasarī, līdzko būs atbilstoši klimatiskie apstākļi. Tad tiks turpināta arī ceļu seguma atjaunošana un labiekārtošana vietās, kur nepiemērotu laikapstākļu dēļ darbi netika pabeigti.
Projekta īstenošana pavisam plānota septiņos, pakāpeniski izpildāmos posmos. 2018. gadā darbi tika sākti pirmajā, otrajā un ceturtajā posmā, bet šogad – trešajā, piektajā, sestajā un septītajā posmā. Visu projektu plānots pabeigt līdz 2021. gada 31. oktobrim.

logo-4-50

Brauktuvju uzturēšana ziemā

Piektdiena, februāris 8th, 2019

Sniega biezuma  palielināšanās dēļ aktuāla kļuva ielu un ceļu attīrīšana no tā. Pašvaldības īpašumā ielu un ceļu uzturēšanu nodrošina SIA „Saulkrastu komunālserviss”.

VAS „Latvijas Valsts ceļi” apsaimnieko valstij piederošos ceļu posmus pašvaldības administratīvajā teritorijā: Murjāņu, Siguldas, Gāršmalu ceļus, kā arī Rožu bulvāri, un pašvaldībai piederošo Rīgas, Ainažu, Tallinas ielu (V101).
„Saulkrastu komunālserviss” ielu un ceļu uzturēšanai izmanto trīs ziemas tehnikas vienības; pēc nepieciešamības viena no tām strādā diennakts režīmā. Janvārī „Saulkrastu komunālserviss” ir attīrījis brauktuves, novēršot slīdamību gandrīz 700 kilometros.
Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un ņemt vērā, ka ielas un ceļi ir sadalīti ceļu uzturēšanas klasēs, ko nosaka Ministru kabineta noteikumi. Tādēļ vispirms tiek iztīrītas brauktuves, kam ir noteikta augstāka uzturēšanas klase. Informācija par ielu un ceļu uzturēšanas klasēm pieejama vietnē www.saulkrasti.lv.
Aicinām ziņot par neiztīrītiem ceļu posmiem uz e-pastu dome@saulkrasti.lv vai pa tālruni 66932595!