Komunālserviss aicina izmantot iespēju veikt avansa maksājumus par apkuri

23.maijs, 2011.

Lai arī klāt ir pavasaris, kad par ziemu atcerēties un domāt vairs negribas, tomēr SIA „Saulkrastu komunālserviss” (SKS) aicina iedzīvotājus veikt avansa maksājumus par nākošo apkures sezonu.

„Vēršu uzmanību, ka Komunālservisa klienti laika periodā no maijā līdz septembrim saņems divus rēķinus – vienu par saņemtajiem pakalpojumiem, otru par avansa maksājumu. Gribu norādīt, ka avansa maksājums nav obligāts. Tomēr, ja ir iespējams veikt maksājumu, tad mēs iesakām un aicinām to darīt. Iemaksājot avansu par nākamo apkures sezonu, maksājumu slogs ziemā samazināsies”, skaidro SKS apsaimniekošanas un siltuma apgādes nodaļas vadītājs Ainārs Čanders.

Avansa maksājumus par apkuri var veikt ne tikai SKS apsaimniekošanā esošo daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji. „Arī citi apsaimniekotāji var iepriekš iemaksāt avansu par nākamo apkures sezonu. Tāpēc aicinām apsaimniekotājus sazināties ar SKS un paziņot apsildāmo platību, par kuru vēlas veikt apkures avansa maksājumus”, norāda A.Čanders.

Kā arī neskatoties uz to, ka parādnieku skaits un parādu summas par saņemtajiem pakalpojumiem ir mazinājušās, SKS atgādina par nepieciešamību veikt ikmēneša maksājumus un, ja radušās grūtības ar rēķinu apmaksu, sazināties ar SKS darbiniekiem, lai izveidotu individuālu apmaksas grafiku.