Komunālserviss aicina izmantot iespēju veikt avansa maksājumus par apkuri

11.maijs, 2012.

Lai arī apkures sezona ir noslēgusies, arī šogad SIA „Saulkrastu komunālserviss” (SKS) aicina iedzīvotājus izmantot iespēju un veikt avansa maksājumus par nākošo apkures sezonu.

SKS klienti laika periodā no maijā līdz septembrim saņems divus rēķinus – vienu par saņemtajiem pakalpojumiem, otru par avansa maksājumu. „Gribu norādīt, ka avansa maksājums nav obligāts. Tomēr, ja ir iespējams veikt maksājumu, tad mēs iesakām un aicinām to darīt. Iemaksājot avansu par nākamo apkures sezonu, maksājumu slogs ziemā samazināsies”, skaidro SKS apsaimniekošanas un siltuma apgādes nodaļas vadītājs Ainārs Čanders.

Avansa maksājumus par apkuri var veikt ne tikai SKS apsaimniekošanā esošo daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji. „Arī citi apsaimniekotāji var iepriekš iemaksāt avansu par nākamo apkures sezonu. Tāpēc aicinām apsaimniekotājus sazināties ar SKS un paziņot apsildāmo platību, par kuru vēlas veikt apkures avansa maksājumus”, norāda A.Čanders.

SKS atgādina par nepieciešamību veikt ikmēneša maksājumus un, ja radušās grūtības ar rēķinu apmaksu, sazināties ar SKS darbiniekiem, lai izveidotu individuālu apmaksas grafiku, jo uzsākot nākamo apkures sezonu apmaksas līmenis par jau saņemto pakalpojumu būs viens no faktoriem, kas ietekmēs apkures pieslēgšanas laiku.