Operatīvi likvidēta avārija siltumtrasē

3.decembris, 2010.

Novembra beigās SIA „Saulkrastu komunālserviss” (SKS) nepilnas diennakts laikā novērsa avāriju siltumtrasē posmā no Vidrižu 22a līdz Vidrižu 22b.Cauruļvadu sistēmā tika konstatēti nopietni siltumnesēja zudumi, un tika pieņemts lēmums veikt rakšanas darbus, lai atrastu bojājuma vietu. Atrokot siltumtrasi tika konstatēts, ka vecā cauruļvadu sistēma, kas nav mainīta kopš mājas celšanas, t.i., pagājušā gadsimta sešdesmitajiem gadiem, ir pilnībā nolietota. Siltumtrasē vecās caurules 65 metru garumā tika nomainītas pret jaunām.
Kamēr notikuma vietā norisinājās darbs, daudzdzīvokļu mājas Vidrižu 22b iemītniekiem bija jāpacieš neērtības, jo tika atslēgts ne tikai siltums, bet arī ūdens. Ūdeni nācās atslēgt, jo firmas darbinieki, kuri veic kanalizācijas tīklu izbūves darbus, pārrāva ūdensvadu un izraktajā siltumtrasē plūda ūdens.
Neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem un tumsas iestāšanos, SKS speciālisti strādāja līdz vēlam vakaram, lai pēc iespējas ātrāk varētu pabeigt darbus un nodrošinātu iedzīvotājiem ūdeni un siltumu.
Paldies Vidrižu ielas 22a un 22b daudzdzīvokļu māju iemītniekiem par sapratni !