Parādniekiem siltums netiks pieslēgts

23.septembris, 2010.

Līdz ar auksta laika iestāšanos, SIA „Saulkrastu komunālserviss”(SKS) gatavojas uzsākt apkures sezonu, tomēr daļai māju apkure netiks pieslēgta. SKS jau vairakkārt aicināja dzīvokļu īpašniekus, kuriem ir līgumsaistības ar SKS, samaksāt sakrājušos parādus par iepriekšējo apkures sezonu.
Izdarot aprēķinus un veicot uzskaiti līdz š.g. 1.septembrim, vismaz 85% apmērā no nepieciešamās maksājumu summas par pagājušā sezonā piegādāto siltumu nav norēķinājušās daudzdzīvokļu mājas L.Paegles ielā 4a un 10 , A.Kalniņa ielā 1a, Vidrižu ielā 22a, Skolas ielā 4a un Tallinas ielā 9.
Ja parādi līdz apkures sezonas sākumam, t.i., līdz š.g.15.oktobrim netiks nokārtoti, iepriekšminētajām mājām siltums netiks pieslēgts.
Jāatgādina, ka par siltumu nepieciešams norēķināties savlaicīgi, rēķinā norādītajā datumā.
Lai apkures sezonu varētu veiksmīgi uzsākt, ir veikta apkures katlu skalošana katlu mājās Raiņa iela 7 un Ainažu ielā 20, divu jaunu dūmsūkņu uzstādīšana, siltumtrases nomaiņa no Domes ēkas līdz Skolas ielai 6, kā arī Zvejniekciema katlu mājā uzstādīts jauns, trīs ceļu vārsts automātikai un veikts kurināmā iepirkuma konkurss. Pirms apkures sezonas sākuma vēl tiks veikta balansējošo iekārtu uzstādīšana siltumtrasēm Zvejniekciemā.