Uzsākta gājēju pārejas izbūve Ainažu un Smilšu ielu krustojumā (pie baznīcas)

2020.gada 13.augustā tika uzsākta gājēju pārejas izbūve Ainažu un Smilšu ielu krustojumā (pie baznīcas).

☑️Gājēju pāreja Ainažu un Smilšu ielu krustojumā ir tas projekts, ko ilgu laiku ir gaidījuši saulkrastieši, it īpaši tie, kuri dzīvo Liepu ielas rajonā. Šī gājēju pāreja padarīs šo vietu drošāku satiksmei un, galvenokārt, gājējiem, ik dienas dodoties savās gaitās uz pilsētas centru, Saulkrastu vidusskolu, sporta centru vai vilcienu.

☑️Šis būs projekts, kurā tiks izbūvēta neregulējama gājēju pāreja, līdzīgi kā gājēju pāreja Rīgas un Murjāņu ielu krustojumā. Galvenās izmaksu pozīcijas veido autobusa pieturas zonas pārveidošana par gājējiem atbilstošu, gājēju pārejas balstu un gaismekļu iegāde un uzstādīšana, ietves un brauktuves segumu atjaunošana, horizontālo apzīmējumu uzklāšana, kā arī pazemināto brauktuves apmaļu uzstādīšana, lai trotuārs uz un no gājēju pārejas būtu pielāgots atbilstoši vides pieejamības prasībām.

☑️Atbilstoši noslēgtajam līgumam, uzņēmējam darbi ir jāpabeidz līdz 2020.gada 3.septembrim, taču, domājams, ka gājēju pāreja tiks pabeigta ātrāk un ar septembri vārēsim jau lepoties ar vēl vienu, labi padarītu darbu.

Scroll to top